اساتید

استاد احمدی

مهندس حسین احمدی

مهندس حسین احمدی یکی از بزرگترین و برجسته ترین اساتید و مشاورین کنکور ایران است .

وی توانست بعد از شکست از اولین کنکور خود و قبول نشدن در هیچ دانشگاهی توانست در سال دوم کنکور خود رتبه اول کشور را کسب کرده و سپس در سال 1373 با افتتاح موسسه ی خود با نام اختصاری گیلنا ؛ تجربیات خود و مشاورین و مدرسین برتر کشور را با پایین ترین قیمت ممکنه در اختیار مردم سرزمین خود قرار دهد .

بیوگرافی مهندس حسین احمدی

استاد حسین احمدی به عنوان اولین موسسه ای که منابع آموزشی را به صورت لوح فشرده ارائه میدهند را پایگذاری کرد ؛ سپس در برنامه های تلوزیونی در شبکه های مختلف همچون شبکه های دو ، چهار ، پنج و بیش از سی شبکه استانی فعایت های زیادی داشته و در رادیو نیز فعالیت داشته است.

اگر نام های برنامه هایی چون کنکور آسان است ، یادگیری آسان ، اوج یادگیری و یادگیری برتر به گوشتان خورده باشد در واقع نام یکی از برنامه های موسسه س استاد حسین احمدی را شنیده اید ؛ همچنین استاد احمدی با گرد هم اوردن اساتیدی چون مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان و دیگر اساتید بنام کشور توانسته به عنوان قوی ترین موسسه در زمینه ی کنکور فالیت کند و معمولا بعد از کنکور پرچم دار بیشتر تعداد رتبه برتر ها را دارا خواهد بود .

استاد احمدی فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده دارای مدرک فوق لیسانس مترجی عرب و دکترای از راه دور از امارات متحده همچنین دارای 39 سال سابقه و کوله باری از تجربه های ارزشمند برای دانش آموزان کنکوری و همچنین سابقه ی 18 ساله در زمینه ی تدریس و مشاوره به دانش آموزان رتبه برتر این سرزمین را داراست.

استاد حسین احمدی مولف و مدرس و مدیر انتشارات گیلنا میباشد و به عنوان مدرس سه درس عربی و ادبیات و دینی فعالیت میکند

استاد احمدی تمام تلاش خود را کرده تا دانش آموزان این سرزمین با هر امکانات مالی و از هر قشری بتوانند در مسیر موفقیت قدم گذارند و جزو آینده سازان این مرز و بوم باشند.

استاد احمدی به رشته های ورزشی علاقه داشته و در رشته هایی چون کاراته و…. مهارت دارند و فعالیت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *